REKLAMA
REKLAMA

Zidane: Mam najlepszych zawodników

Wypowiedzi trenera z konferencji prasowej
REKLAMA
REKLAMA

Zinédine Zidane pojawił się dzisiaj na konferencji prasowej przed jutrzejszym otwarciem ligowym z Celtą w Vigo. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi trenera Realu Madryt z tego spotkania z dziennikarzami w Valdebebas. Jego pełny zapis tradycyjnie pojawi się na portalu w dniu meczu.

– Sytuacja z zawieszeniem Carvajala? To są sprawy, których nie kontroluję. To prawda, że trudno zaakceptować takie zamieszanie, ale zobaczymy, co w ogóle się wydarzy. Dzisiaj trenowaliśmy i wiemy, że jutro gramy. Wiemy, że może dojść do zmian. Nie wydaje mi się to normalne, ale tak jest.

– Czy chcę jeszcze jakiegoś transferu i czy ma być nim Pogba? Jestem zadowolony z moich zawodników i wiesz, że dzisiaj skupiam się wyłącznie na jutrzejszym meczu. Piłkarze tak samo, nic więcej. Jesteśmy przygotowani i chcemy rozegrać dobre spotkanie, chcemy rywalizować. Mam najlepszych zawodników. Nie mam co do tego wątpliwości. Zawsze tak mówiłem i zawsze będę tak mówić.

– James jest w formie i jestem zadowolony, że mamy go w kadrze. Jak powiedziałem ostatnio, jesteśmy w grupie, jakiej jesteśmy. Cieszymy się, że wszyscy są z nami.

– Myślałem, że będę mieć inny zespół? Jestem zadowolony z tego, co mam. Rozmawialiśmy z odpowiednim człowiekiem, z którym robimy rzeczy i mamy piłkarzy, jakich mamy. To nas interesuje. Co do reszty, nie możemy wydawać żadnych opinii. Skupiamy się na jutrzejszym meczu.

– Pesymizm wokół ekipy? Nie mam nic do powiedzenia. Real Madryt zawsze będzie mieć pesymistów. Gdy nie wygrywamy czy gramy źle, zawsze będą dyskusje. Ja mówię kibicom: to dopiero się zaczyna. Potrzebujemy fanów, by zawsze byli z nami i postaramy się podarować im radość, grając dobrze w piłkę.

– Czy podoba mi się Neymar? Cóż… Następny… Neymar nie jest graczem Realu, a ja powiedziałem, że najważniejsi są piłkarze, którzy są tutaj.

– Brat Pogby powiedział, że brakuje mi tylko Paula? Żadnego komentarza, znowu to samo. Paul gra w Manchestrze i trzeba to uszanować. My jesteśmy tutaj i skupiamy się na naszym meczu.

– Hazard nie jest w dobrej formie? Każdy może mieć swoje zdanie co do dotychczasowych występów zespołu, nowych i starych graczy. My jednak zaczynamy inną dynamikę, zaczynamy inne rozgrywki i to nas kręci. Chcemy zacząć grać, grać dobrze, to chcemy robić, o to tu chodzi. Sprawy będą rozwijać się powoli, ale zaczynają się od jutra. Co do nowych, trzeba pozostać spokojnym. Jestem zadowolony z Edena, ale przyszło do nas wielu nowych piłkarzy i będziemy liczyć na wszystkich.

– Wydawało się, że Bale odchodzi, ale jest tu z nami. Teraz będę liczyć na niego jak na resztę. Będę liczyć na wszystkich, którzy tu będą. Ma miejsce w kadrze, jest ważnym graczem i ja liczę, że wszyscy tutaj chcą sprawić mi kłopoty przy tworzeniu składu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (85)

REKLAMA