REKLAMA
REKLAMA

Czas na Eriksena do 2 września

Zawodnik chce grać w Hiszpanii
REKLAMA
REKLAMA

W czwartek zamknęło się okienko transferowe w Anglii, jednak to nie wpływa na możliwe odejście Christiana Eriksena z Tottenhamu. Wręcz przeciwnie. Drużynę Mauricio Pochettino wzmocnili wypożyczony z Betisu Giovani Lo Celso i kupiony za 60 milionów euro z Lyonu Tanguy Ndombele. Koguty wystarczająco wzmocniły środek pola i są gotowe na ewentualne odejście Eriksena – informuje dziennik AS.

Przed kilkoma dniami Duńczyk był bliski transferu do Manchesteru United, jednak sam zawodnik miał zadzwonić do Ole Gunnara Solskjćra i podziękować za zainteresowanie, mimo że według wielu mediów porozumienie było praktycznie domknięte. Zamiarem Eriksena jest gra w Hiszpanii, a dokładniej w Realu Madryt, z którym już w maju zawodnik miał zawrzeć ustne porozumienie. Niemniej, operacja nie będzie łatwa. Wydaje się, że Van de Beek jest bliższy dołączenia do ekipy z Concha Espina 1, dlatego dużo bardziej realną opcją ma być transfer do Atlético.

Działacze z Santiago Bernabéu nie rozważają sprzedaży Jamesa do swojego rywala ze stolicy, co może skutkować transferem Eriksena na Metropolitano. Jeśli transfer do La Ligi się nie uda, to Eriksen może wylądować w Serie A. Na ostateczne rozwiązanie sytuacji Eriksena możemy czekać nawet do 2 września, kiedy to zamknie się okienko transferowe w Hiszpanii i we Włoszech.

Ostatnie aktualności

Klub chroni Zidane'a

Obecność Francuza na konferencjach ograniczona do minimum

30
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

REKLAMA