Madridismo wiąże wielkie nadzieje na współpracę Luki Modricia i Luki Jovicia. Wydaje się, że obaj zawodnicy są sobie przeznaczeni na boisku, ale i poza nim. Wczoraj napastnik po raz pierwszy poczuł zapach szatni w Valdebebas i zakończył ten szczególny dzień razem z pomocnikiem, który zabrał go i kilku znajomych na kolację do jednej z madryckich restauracji.
Los Lukas, jak nazywa Chorwata i Serba dziennik MARCA, zaczynają łapać nić porozumienia. Było to już widać na pierwszym spotkaniu w Valdebebas, gdzie były zawodnik Eintrachtu nie opuszczał Modricia na krok, a 33-latek chętnie oprowadzał Jovicia po ośrodku treningowym.
Luka Jović skrócił swoje wakacje, by od samego początku brać udział w pretemporadzie i zabiegać o względy Zinédine'a Zidane'a. Dziś 21-latek razem z resztą drużyny wybrał się na pierwszy etap przygotowań do Kanady.
Modrić „zaopiekował się” Joviciem
Chorwat i Serb zjedli wspólną kolację
REKLAMA
Komentarze (19)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się