Menu
El Jarek / marca.com

Klub pracuje nad dwoma dodatkowymi sparingami w sierpniu

Letni terminarz Królewskich bliski uzupełnienia

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących letnich przygotowań Realu Madryt do sezonu. Dotychczas potwierdzono oficjalnie trzy starcia Królewskich w Stanach Zjednoczonych w ramach International Champions Cup oraz dwa mecze w Monachium w ramach Audi Cup. Teraz MARCA pisze, że klub pracuje jeszcze nad rozegraniem dwóch dodatkowych sparingów w sierpniu.

Wstępnie przygotowania pierwszej drużyny do kolejnego sezonu rozpoczną się 8 lipca [pojawiają się jednak także informacje o starcie przygotowań 12 lipca] w Madrycie. W tamtym tygodniu dostępni i powołani gracze polecą do Montrealu, gdzie przez kilkanaście dni będą trenować w ośrodku Montrealu Impact, z którego korzystano w tym samym celu już przez sezonem 2016/17. Trenerzy uważają, że panuje tam idealny klimat, a do tego zawodnicy mają więcej spokoju niż w Los Angeles, gdzie zespół miał przygotowywać się do sezonu według pierwotnego planu.

W Kanadzie zespół będzie przebywać do 20 lipca, po czym rozpocznie serię sparingów w ramach International Champions Cup, grając kolejno: 21 lipca z Bayernem, 24 lipca z Arsenalem i 27 lipca z Atlético. Po derbach Madrytu zespół przyleci do Europy, gdzie w Monachium rozegra dwa spotkania w ramach Audi Cup. W półfinale rywalem ekipy Zidane'a będzie Tottenham, a w finale bądź meczu o trzecie miejsce Królewscy mogą tracić na Bayern lub Fenerbahçe.

Na początku sierpnia ekipa zamelduje się ponownie w Madrycie i według informacji Marki, rozegra dwa sparingi 7 i 11 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się poza Hiszpanią, a klub analizuje w tych dniach zaproszenia, jakie otrzymał z całej Europy. Cztery dni później dojdzie do starcia o Trofeo Santiago Bernabéu. Rywale w tych dwóch spotkaniach nie są jeszcze znani. Po tym drugim meczu zespołowi zostanie kilka dni na przygotowanie się do pierwszego ligowego starcia, które odbędzie się w weekend 17-18 sierpnia.

Letnie plany Realu Madryt:
niedziela, 21 lipca, 2:01, NRG Stadium, Houston – Bayern Monachium v Real Madryt
środa, 24 lipca, 1:01, FedExField, Marylan – Real Madryt v Arsenal FC
sobota, 27 lipca, 0:31, MetLife Stadium, New Jersey – Real Madryt v Atlético Madryt
wtorek, 30 lipca, 18:00, Allianz Arena, Monachium – Real Madryt v Tottenham
środa, 31 lipca, 18:00/20:30, Allianz Arena, Monachium – Real Madryt v Bayern/Fenerbahçe
środa, 7 sierpnia – jeszcze niepotwierdzony sparing w Europie
niedziela, 11 sierpnia, Santiago Bernabéu, Madryt – mecz o Trofeo Santiago Bernabéu
.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!