Menu
/ marca.com

Klub pracuje nad dwoma dodatkowymi sparingami w sierpniu

Letni terminarz Królewskich bliski uzupełnienia

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących letnich przygotowań Realu Madryt do sezonu. Dotychczas potwierdzono oficjalnie trzy starcia Królewskich w Stanach Zjednoczonych w ramach International Champions Cup oraz dwa mecze w Monachium w ramach Audi Cup. Teraz MARCA pisze, że klub pracuje jeszcze nad rozegraniem dwóch dodatkowych sparingów w sierpniu.

Wstępnie przygotowania pierwszej drużyny do kolejnego sezonu rozpoczną się 8 lipca [pojawiają się jednak także informacje o starcie przygotowań 12 lipca] w Madrycie. W tamtym tygodniu dostępni i powołani gracze polecą do Montrealu, gdzie przez kilkanaście dni będą trenować w ośrodku Montrealu Impact, z którego korzystano w tym samym celu już przez sezonem 2016/17. Trenerzy uważają, że panuje tam idealny klimat, a do tego zawodnicy mają więcej spokoju niż w Los Angeles, gdzie zespół miał przygotowywać się do sezonu według pierwotnego planu.

W Kanadzie zespół będzie przebywać do 20 lipca, po czym rozpocznie serię sparingów w ramach International Champions Cup, grając kolejno: 21 lipca z Bayernem, 24 lipca z Arsenalem i 27 lipca z Atlético. Po derbach Madrytu zespół przyleci do Europy, gdzie w Monachium rozegra dwa spotkania w ramach Audi Cup. W półfinale rywalem ekipy Zidane'a będzie Tottenham, a w finale bądź meczu o trzecie miejsce Królewscy mogą tracić na Bayern lub Fenerbahçe.

Na początku sierpnia ekipa zamelduje się ponownie w Madrycie i według informacji Marki, rozegra dwa sparingi 7 i 11 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się poza Hiszpanią, a klub analizuje w tych dniach zaproszenia, jakie otrzymał z całej Europy. Cztery dni później dojdzie do starcia o Trofeo Santiago Bernabéu. Rywale w tych dwóch spotkaniach nie są jeszcze znani. Po tym drugim meczu zespołowi zostanie kilka dni na przygotowanie się do pierwszego ligowego starcia, które odbędzie się w weekend 17-18 sierpnia.

Letnie plany Realu Madryt:
niedziela, 21 lipca, 2:01, NRG Stadium, Houston – Bayern Monachium v Real Madryt
środa, 24 lipca, 1:01, FedExField, Marylan – Real Madryt v Arsenal FC
sobota, 27 lipca, 0:31, MetLife Stadium, New Jersey – Real Madryt v Atlético Madryt
wtorek, 30 lipca, 18:00, Allianz Arena, Monachium – Real Madryt v Tottenham
środa, 31 lipca, 18:00/20:30, Allianz Arena, Monachium – Real Madryt v Bayern/Fenerbahçe
środa, 7 sierpnia – jeszcze niepotwierdzony sparing w Europie
niedziela, 11 sierpnia, Santiago Bernabéu, Madryt – mecz o Trofeo Santiago Bernabéu
.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się.