REKLAMA
REKLAMA

Kroos: Mocno się poprawimy

Kilka słów Niemca dla klubowej telewizji
REKLAMA
REKLAMA

Toni Kroos z okazji przedłużenia kontraktu z Realem Madryt do 2023 roku udzielił wywiadu klubowej telewizji. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi Niemca z tej rozmowy.

– Jestem tutaj od pięciu lat. Spędziłem w Madrycie sporo czasu jako zawodnik i człowiek. Jestem bardzo szczęśliwy, ale chcę zmienić odczucia z ostatniego sezonu i odnieść tu więcej sukcesów. Wiemy, jak to wszystko działa, pokazaliśmy to w poprzednich latach i jestem pewny, że znowu to zrobimy.

– Wcześniej uważałem, że wygranie trzech Lig Mistrzów z rzędu jest niemożliwe, a my pokazaliśmy, że to jest możliwe. Prawdą jest to, co prezes powiedział na mojej prezentacji w 2014 roku, że tutaj niemożliwe nie istnieje. Dlatego też po takim sezonie ruszymy po kolejne sukcesy z wielkimi chęciami i motywacją. W następnym roku będziemy rywalizować o wszystkie trofea.

– Zidane był wielkim zawodnikiem i jako trener bardzo pomaga nam dzięki swojemu doświadczeniu, jakie ma z każdej sytuacji na boisku. On rozumie szatnię i ma dobry zamysł na grę, co mi się podoba. Ja lubię kontrolować piłkę, naciskać wysoko na rywala... Razem wiele wygraliśmy i obyśmy znowu to zrobili.

– Następny sezon? Teraz nasze ciała i głowy muszą odpocząć, a następnie zaczniemy nowy sezon z wielkimi chęciami i motywacją, starając się pokazać z lepszej strony.

– Przesłanie dla kibiców? Jestem bardzo szczęśliwy, że będziemy razem dalej przez wiele lat. Obyśmy w najbliższych latach zanotowali razem wiele sukcesów. Mocno się poprawimy, jestem tutaj bardzo szczęśliwy i pozdrawiam was.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

REKLAMA