Bramkarz Leganés, Andrés Prieto, uważa, że jego młodszy kolega z zespołu jest gotowy do gry w Realu Madryt pomimo ogromnej rywalizacji między słupkami w ekipie Królewskich. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi golkipera, który lata 2008–2014 spędził w młodzieżowych drużynach Los Blancos.
– Andrij Łunin ma przed sobą wielką przyszłość. Jest gotowy, by grać w Realu – powiedział Andrés Prieto o swoim koledze z Leganés.
– Gdy z moją dziewczyną uświadomiliśmy sobie, że jej siostra spotyka się z Lucasem Vázquezem, byłem bardzo szczęśliwy. Był prawie moim współlokatorem, a ja o tym nie wiedziałem. Wtedy nie mogliśmy sobie wyobrazić, że będziemy szwagrami. Osiem lat później… sam widzisz.
– Nie czuję jednak, by był moim szwagrem, nie używam tego słowa. Mamy przyjacielskie i zdrowe stosunki. Wolę go jako szwagra niż jako rywala. Nigdy nie chciałbym go w drużynie przeciwnej!
„Łunin jest gotowy, by grać w Realu”
Bramkarz Leganés i… szwagier Lucasa o swoim koledze z drużyny
REKLAMA
Komentarze (5)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się