REKLAMA
REKLAMA

Rivaldo: Jeśli Solari znów przegra, wróci temat Mourinho

Brazylijczyk o sprawach bieżących w Madrycie
REKLAMA
REKLAMA

Były piłkarz Barcelony, Rivaldo, który jest obecnie ambasadorem firmy bukmacherskiej Betfair, wypowiedział się na temat dzisiejszego El Clásico w kontekście dalszej pracy Santiago Solariego. „Czy kolejna porażka miałaby dużo wpływ na jego przyszłość? Oczywiście, że tak. Solari gra o bardzo wysoką stawkę. Kolejna porażka w ciągu kilku dni, ponownie na Bernabéu... To bardzo by skomplikowało jego sytuację. To oznaczałoby odpadnięcie z dwóch rozgrywek za sprawą odwiecznego rywala. I to wszystko w ciągu trzech dni”, stwierdził Brazylijczyk.

– W przypadku porażki wróci temat Mourinho. José to wielki trener, który był już w Realu Madryt, dlatego kwestia jego powrotu na Bernabéu zawsze się będzie pojawiać. Zwłaszcza w tych cięższych momentach. Solari musi dzisiaj postawić na najlepsze rozwiązanie. O co mi dokładnie chodzi? Powiem szczerze, z zewnątrz oglądanie Bale'a, Marcelo czy Isco poza składem na Barcelonę jest bardzo dziwne. Nie wiem, czy ta trójka jest w najwyższej formie, ale mają doświadczenie i w takich momentach bardzo by pomogli zespołowi – dodał Rivaldo, który poruszył również temat swojego rodaka, Viníciusa Júniora.

– Powołanie Viníciusa do reprezentacji jest w pełni zasłużone. Zwłaszcza teraz, gdy gra regularnie. Czy może osiągnąć poziom Neymara? Nie będzie o to łatwo, ale nie odrzucam takiej możliwości. Wszystko zależy od jego dalszego rozwoju i sukcesów, jakie będzie osiągał z Brazylią i Realem Madryt. Vinícius potrzebuje tego, aby Real Madryt wszedł we właściwą dynamikę. Musi wygrywać mecze i trofea. Tylko wtedy skupi na sobie uwagę całego świata – zakończył były brazylijski napastnik.

Ostatnie aktualności

Marzec na Bernabéu

Cztery mecze w tym miesiącu przed własną publicznością

4
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

REKLAMA