Menu
El Jarek / madridistareal.com

„Bale nigdy nie chciał odejść z Realu”

Wywiad z agentem Walijczyka

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Portal MadridistaReal spotkał się z Jonathanem Barnettem. Agent Garetha Bale'a udzielił mu krótkiego wywiadu na temat sytuacji Walijczyka w Realu Madryt. Przedstawiamy tłumaczenie tej rozmowy.

Jak przebiegł transfer Bale'a do Realu Madryt?
Wiedzieliśmy, że to będą trudne negocjacje. Musieliśmy zburzyć mur. Zawsze jednak istniały dobre stosunki między Tottenhamem, Realem a mną. Transfer odbył się w przyjazny sposób.

Co dla Garetha znaczy gra w Realu Madryt?
Gareth od małego chodził w koszulce Realu Madryt. To było jego marzenie i w końcu mógł je spełnić.

Kibice Realu są bardzo wymagający wobec Garetha, czasami wręcz niesprawiedliwi i często na niego gwiżdżą. Pana zdaniem, skąd taka krytyka?
Gareth zawsze okazywał szacunek kibicom, a oni w określonych sytuacjach byli na niego źli, być może niesprawiedliwie. Jednak obecnie kibice rozumieją, że mylili się i że to supergwiazda, zawodnik na wysokości Realu Madryt.

Jak ważne jest dla niego wsparcie fanów?
Jak mówię, dla Garetha bardzo ważne jest otrzymywanie wsparcia i sympatii od kibiców. Jest w Realu Madryt już kilka lat i kocha tę instytucję. Pomimo informacji, które były publikowane w mediach, Gareth nigdy nie chciał odejść z Realu Madryt. Ten klub to jego marzenie.

Jak ocenia pan traktowanie Garetha w Hiszpanii przez media?
Przeprowadzano przeciwko niemu kampanie i to, jak go traktowano przez część mediów, było niemiłe. To było bardzo nieprzyjemne. Myślę, że podstawą tych kampanii przeciwko Bale'owi była zazdrość.

Co ma pan do powiedzenia dziennikarzom, którzy prześladowali Bale'a?
Nic. Były media traktujące go niesprawiedliwie, ale też inne, które tego nie robiły. Na przykład, dziennik AS był wobec niego bardzo niesprawiedliwy.

Więc plotki latem o chęci odejścia przez Bale'a były nieprawdziwe?
Nie. Gareth nigdy nie chciał odejść z Realu Madryt. Poprzedni sezon był dla niego trochę trudny, ale uważam, że na końcu był potraktowany niesprawiedliwie. Gareth zawsze czuł się ważną częścią tego zespołu. Jak mówię, Bale nigdy nie chciał odejść z Realu.

A co myśli pan o informacjach, że Real jest zmęczony Bale'em i chce go sprzedać?
Nieprawdziwe informacje. Bale jest bardzo szczęśliwy w Realu Madryt, a Real Madryt jest szczęśliwy z Bale'em. Prawda jest taka, że jesteśmy już zmęczeni tymi głupimi i kłamliwymi historiami tworzonymi przez słabych reporterów.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!