Piłkarze pierwszej drużyny Realu Madryt spotkali się w poniedziałkowy wieczór w restauracji Bibo, którą prowadzi szef Dani García posiadający trzy gwiazdki Michelin za swój lokal w Marbelli. Bez wątpienia było to zwarcie szyków przed ważnymi meczami ligowymi, pucharowymi oraz zbliżającym się dwumeczem z Ajaxem.
MARCA w swojej relacji przekazuje, że piłkarze dotarli do restauracji położonej przy Paseo de la Castellana i oddalonej o nieco ponad 2 kilometry od Santiago Bernabéu na różny sposób. Wyróżniono, że wspólnie na miejsce dojechali Casemiro z Viníciusem, Karim Benzema z Rafą Varane'em, Fede Valverde z Brahimem czy Marcos Llorente z Sergio Reguilónem. Dziennik twierdzi, że jedynymi nieobecnymi byli Keylor Navas, Gareth Bale i Toni Kroos. Spotkanie oczywiście odbyło się w bardzo dobrej atmosferze, a jego celem jest zapewne napędzenie ekipy na kolejne kluczowe tygodnie.
Po kolacji Sergio Ramos opublikował wspólne zdjęcie na Instagramie, które widać powyżej i które kapitan podpisał: „Czas z rodziną!!”. Galerię z przyjazdów zawodników można znaleźć tutaj.
Piłkarze spotkali się na drużynowej kolacji
Na spotkaniu zabrakło tylko trzech graczy
REKLAMA
Komentarze (34)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się