Javier García Portillo, napastnik Realu Madryt, dołączył do składu klubu z Brugii (roczne wypożyczenie), dzięki czemu zaliczy swoje pierwsze minuty na belgijskich boiskach oraz w Lidze Mistrzów. Były gracz Królewskich, będzie mógł pokazać swoje umiejętności w meczach z Bayernem Monachium i Juventusem Turyn, dwoma faworytami grupy w której znajduje się Club Brugge. Jego odejście w połączeniu z przenosinami Owena do Newcastle, zrobiło miejsce dla nowych nabytków. Raczej wątpliwe, aby mógł zagrać przeciwko swoim byłym kolegom - Brugge najprawdopodbniej powalczy "tylko" o 3. miejsce z Rapidem Wiedeń.
Portillo odszedł z Realu...
...i zagra w Lidze Mistrzów w nowym klubie
REKLAMA
Komentarze (36)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się