Dani Carvajal udzielił wywiadu dla hiszpańskiej telewizji publicznej TVE, który zostanie w całości wyemitowany w najbliższych dniach. Dziś opublikowano kawałek wypowiedzi zawodnika, w której Hiszpan mówił temat zwolnienia Julena Lopeteguiego. Przedstawiamy słowa obrońcy.
– Dla mnie to jest najlepszy trener, którego miałem. Niestety, zabrakło mu tej odrobiny szczęścia niezbędnego do tego, by z nami pozostał.
– Jego sposób widzenia futbolu, sposób zarządzania grupą, sposób przebywania z zawodnikami, to coś, co podzielam, tak patrzę na piłkę. Mówiłem to zanim przyszedł do Realu Madryt, mówię to teraz, kiedy go już z nami nie ma i będę to mówił dopóki nie będę miał innego trenera, który będzie to robił lepiej od niego.
Carvajal: Lopetegui jest najlepszym trenerem, którego miałem
Zapowiedź wywiadu z obrońcą dla TVE
REKLAMA
Komentarze (38)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się