Jak informuje The Times, Liverpool jest gotów zapłacić za Michaela Owena 17 mln euro. The Reds mają pozyskać pieniądze ze sprzedaży Barosa i ewentualnie Cissé. Angielski dziennik donosi, że trwają negocjacje pomiędzy klubami.
Powszechnie wiadomo, że w związku z pozyskaniem przez Real Baptisty i Robinho, Michael Owen ma raczej nikłe szanse na grę w pierwszej jedenastce. Swojej radości z powrotu na wyspy tego piłkarza nie ukrywaliby trener Liverpoolu, Rafael Benítez oraz selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Anglii, Sven-Göran Eriksson.
Liverpool chce Owena
Zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Champions League oferują 17 mln Euro za Owena
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (39)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.