REKLAMA
REKLAMA

Alves: Real bez Cristiano jest bardziej drużyną

Brazylijczyk przed startem Ligi Mistrzów
REKLAMA
REKLAMA

Dani Alves odbył rozmowę z dziennikiem MARCA przed dzisiejszą inauguracją sezonu Ligi Mistrzów. Przedstawiamy wypowiedzi obrońcy Paris Saint-Germain na temat Realu Madryt.

– Ja myślę, w przeciwieństwie do wielu osób, że Real bez Cristiano jest bardziej drużyną i że teraz jest trudniejszy niż był wcześniej. Wcześniej było ciężko, ale atak mocno skupiał się na Cristiano, a teraz Real jest trochę groźniejszy. Przynajmniej pod względem tego, jak ja patrzę na futbol i jak widzę założenia tej gry. A uważam, że trochę się na tym znam.

– Nie tak łatwo będzie walczyć z Realem, teraz jest większą drużyną. To oczywistość, że strata Cristiano jest brutalna, ale Real to Real.

– Mnie w futbolu nic nie zaskakuje. Ludzie chcą nowych wyzwań, poczucia tego, że żyją i do tego muszą mieć nowe cele. Dlatego odejście Cristiano mnie nie zaskakuje. Był tam długi czas, zrobił w Realu wielkie rzeczy i zdecydował się na coś innego. Ja zrobiłem to samo, gdy grałem w Barcelonie. Prawdziwi wojownicy potrzebują nowych wyzwań, a nie komfortu. Myślę, że, podobnie jak ja w Barcelonie, on może czuł się aż zbyt komfortowo. My musimy odchodzić, poczuć nowe wyzwania.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

REKLAMA