Przed pierwszą w tym sezonie przerwą na zgrupowania reprezentacji Real Madryt rozegrał cztery spotkania – jedno o Superpuchar Europy i trzy w lidze. Jedynie trzech piłkarzy grało we wszystkich meczach od deski do deski. Niezastąpieni w drużynie Julena Lopeteguiego są na razie Sergio Ramos, Dani Carvajal i Karim Benzema. Każdy z nich ma na koncie 390 minut, łącznie z dogrywką w Tallinnie.
Cała trójka od początku sezonu prezentuje dobrą formę. Benzema jest najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu i ma już na koncie pięć bramek, w tym cztery w Primera División. Ramos zebrał już trzy trafienia, a Carvajal zanotował jedną asystę. Lopetegui często stawia też na Kroosa (372 minuty), który tylko raz został zdjęty z boiska – w dogrywce spotkania w Estonii. W dalszej kolejności są Gareth Bale (369 minut), autor trzech goli i dwóch asyst, oraz Marcelo (360), który został zmieniony w wyjazdowej potyczce z Granadą.
Ramos, Carvajal i Benzema grają zawsze
Z tych zawodników Lopetegui nie rezygnuje
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (1)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.