Transfery Julio Baptisty i Robinho oznaczają, że po raz kolejny przyszłość Michaela Owena w Realu Madryt staje się bardzo wątpliwą sprawą.
Z Ronaldo, pierwszym napastnikiem w klubie, i Raúlem, który zdaje się być nietykalny, Owen nie ma szans w rywalizacji o miejsce w wyjściowej jedenastce. Po przybyciu dwóch Brazylijczyków jego szansa na grę zmniejsza się jeszcze bardziej.
Od razu pojawiły się liczne oferty za tego gracza, a jedną z pierwszych była oferta Arsenalu, który teraz chce sprowadzić Owena, po nieudanej próbie ściągnięcia Baptisty.
Jednakże Real będzie chciał zrekompensować sobie straty pieniężne dwóch ostatnich transferów, podwyższając cenę Owena, więc trochę czasu minie, zanim oba kluby dojdą do zadowalającego obie strony porozumienia. O Mr.Goala zabiegają także inne dwa angielskie kluby, Manchester United oraz Newcastle, lecz najbliżej porozumienia zdaje się być Arsenal. Jak zakończy się sprawa Owena, przekonamy się już wkrótce.
Przyszłość Owena pod znakiem zapytania
Gdzie w przyszłym sezonie grać będzie Mr.Goal ?
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (45)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.