REKLAMA
REKLAMA

MARCA: Klub przekazał Mendesowi, że czeka na ofertę za Cristiano

Dziennik pewny odejścia Portugalczyka
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj późnym wieczorem zapadła definitywna decyzja o odejściu Cristiano Ronaldo z Realu Madryt. MARCA podaje, że z Jorge Mendesem spotkał się José Ángel Sánchez. Dyrektor generalny przekazał Portugalczykowi, że klub dostosuje się do życzenia zawodnika, jeśli ten przedstawi klubowi ofertę transferu za 100 milionów euro.

Mendes odpowiedział, że w najbliższych dniach taką formalną propozycję złoży Juventus. Królewscy mają od razu ją przyjąć i w ten sposób ma zakończyć się cykl Ronaldo w Realu Madryt. Obie strony praktycznie nie poruszyły tematu pozostania zawodnika w klubie czy tak komentowanej w mediach podwyżki. Po tej rozmowie miała rozpłynąć się cała nadzieja na dalszą grę Cristiano w Hiszpanii.

Obie strony uzgodniły, że odejście będzie jak najbardziej pokojowe, a pożegnanie odbędzie się w serdecznym stylu, by uszanować wielką legendę Realu Madryt, jaką stał się Portugalczyk. Kolejne ustalenia będą zapadać w najbliższych dniach i godzinach, ale MARCA stwierdza jasno: w następnym sezonie Cristiano będzie grać w Juventusie.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

REKLAMA