Zoran Vekić, agent Jose Marii Gutiego, powiedział, że jego klient otrzymał kolejną propozycję. Klubem, który zgłosił zainteresowanie wychowankiem Realu Madryt jest Tottenham Hotspur. Guti jednak nie spieszy się z podjęciem decyzji, jak zauważył Vekić "dla Gutiego, co logiczne, podjęcie decyzji o odejściu z klubu jego życia, jakim jest Real Madryt, to delikatna sprawa". Tak więc Guti najprawdopodobniej weźmie udział w tournee po Stanach Zjednoczonych i Azji.
Drugim angielskim klubem, który kontaktował się z Vekiciem jest Everton. Za tą drużyną przemawia to, że będzie grać w Lidze Mistrzów, a także to, że w mieście, w którym rozgrywa mecze, mieszka przyjaciel Gutiego - Morientes.
Bardzo prawdopodobne jest, że Guti zdecyduje się na jedną z tych opcji, gdyż chce grać regularnie, a w Realu Madryt nie jest mu to dane.
Tottenham chce Gutiego
Zoran Vekić, agent Gutiego, powiedział, że jego klient otrzymał kolejną propozycję
REKLAMA
Komentarze (15)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się