Menu
/ as.com, marca.com

Soria przeprosił Casillę za informację o ataku na Zidane'a

Bramkarz Królewskich przesłał komunikat do mediów

Kiko Casilla osobiście postanowił zareagować na doniesienia Cristóbala Sorii, byłego kierownika Sevilli, a obecnie regularnego gościa Chiringuito, o tym, że w przypływie złości z powodu utraconej premii próbował uderzyć Zinédine'a Zidane'a. Przedstawiamy tłumaczenie komunikatu Hiszpana, jaki wczoraj wieczorem pojawił się na jego mediach społecznościowych.

„Wobec krzywdzących oskarżeń wysuniętych przeciwko mnie przez pana Cristóbala Sorię w nocy 5 czerwca chcę ogłosić kilka rzeczy:
1. Że całkowitą nieprawdą jest to, że protestowałem czy skarżyłem się wobec decyzji mojego trenera. Decyzji, którą w każdym razie on ustalił ze mną dużo wcześniej i do której obaj podeszliśmy bez żadnych problemów.
2. Że całkowitą nieprawdą jest, że którykolwiek z moich kolegów musiał powstrzymywać mnie przed jakimkolwiek atakiem na mojego trenera.
3. Że Zinédine Zidane zawsze zachowywał wobec mnie profesjonalne nastawienie i nawet poza tym nasze stosunki zawsze były serdeczne i oparte na zaufaniu oraz wzajemnym szacunku. Zawsze starałem się utrzymywać takie nastawienie wobec wszystkich moich trenerów w karierze.
4. Że całkowitą nieprawdą jest to, iż gdybym rozegrał ostatni mecz w lidze, otrzymałbym jakąkolwiek premię czy dodatkowe pieniądze wynikające z mojego kontraktu.
5. Że wymagam całkowitego, natychmiastowego i zdecydowanego sprostowania ze strony Cristóbala Sorii albo będę zmuszony podjąć działania prawne. Przez 15 lat profesjonalnej kariery w futbolu mogłem zachowywać się mniej lub bardziej poprawnie, ale nigdy nie byłem tak pewny siebie jak teraz w obronie mojego imienia i wizerunku przed tak poważnymi jak fałszywymi oskarżeniami.
Kiko Casilla”.

Po północy Cristóbal Soria wystąpił w Chiringuito i poinformował, że czuł się zmuszony do podania informacji, jaką miał rzekomo otrzymać w poprzednim tygodniu z szatni Królewskich. Wobec zamieszania, jakie się stworzyło, Hiszpan sprostował, że jego źródło mówiło o ostrej reakcji bramkarza na decyzję Zidane'a, po której musieli uspokajać go koledzy, ale drugie źródło podało później spokojniejszą wersję zdarzeń. Soria podkreślił, że nie chciał obrazić czy podważyć zachowań Casilli i bez problemu przeprasza golkipera Królewskich za to, że podał wiadomość w taki sposób, jaki ją otrzymał na początku.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się.