Luís Figo wrócił dziś na Santiago Bernabéu i w białej koszulce walczył z drużyną Arsenalu w corocznym Corazón Match Classic. Królewscy zwyciężyli 2:1, a po meczu Portugalczyk poruszył kilka bieżących kwestii. Wypowiedział się między innymi o swoim rodaku, Cristiano Ronaldo, czy byłym koledze, z którym dzielił szatnię Los Blancos, Zinédinie Zidanie.
– Mam nadzieję, tak jak wszyscy madridistas, że Cristiano zostanie. Pewnego dnia zawiesi buty na kołku, a Real Madryt pozostanie wśród najlepszych drużyn na świecie.
– Nie spodziewałem się tego (odejścia Zidane'a – dop. red.). Wyobrażam sobie jednak, że uznał, że tak będzie lepiej dla niego i klubu. To osobista decyzja.
Figo: Mam nadzieję, jak każdy madridista, że Cristiano zostanie
Portugalczyk o przyszłości swojego rodaka
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.