Gianluigi Buffon pożegnał się z Ligą Mistrzów oglądając czerwoną kartkę w doliczonym czasie gry wczorajszego starcia z Realem Madryt. Bramkarz Juventusu stracił panowanie nad sobą i nawrzucał Michaelowi Oliverowi po tym jak ten podyktował rzut karny po faulu Medhiego Benatii na Lucas Vázquezie. Według La Gazzetta dello Sport kapitan Juve powiedział między innymi Anglikowi: „Pier**l się”.
Mimo że Gigi nie zakończył meczu w najlepszym stylu, to i tak otrzymał hołd od kibiców zgromadzonych na Estadio Santiago Bernabéu, którzy wstali z miejsc i oklaskami pożegnali jednego z najlepszych bramkarzy w historii futbolu. „Owacja Bernabéu to zaszczyt. Wyjechać stąd ze świadomością, że zostałem doceniony przez kibiców rywala, jest prawdziwym honorem”, mówił po meczu Buffon.
Buffon do Olivera: Pier**l się!
Kapitan Juve nie wytrzymał napięcia
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (22)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.