REKLAMA
REKLAMA

Rummenigge: Wykorzystamy opcję wykupu Jamesa

Prezes Bayernu potwierdza doniesienia Marki
REKLAMA
REKLAMA

MARCA poinformowała wczoraj, że Bayern wykupi Jamesa Rodrígueza. Przy okazji podróży do Sewilli na ćwierćfinałowe spotkanie w Lidze Mistrzów tą wiadomość potwierdził w rozmowie z dziennikarzami Karl-Heinz Rummenigge.

– Uważam, że to była cudowna operacja. Aklimatyzacja Jamesa przebiegła świetnie i daje on wiele drużynie. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Mamy opcję wykupu i ją wykorzystamy. Dziękujemy Ancelottiemu za ten transfer, jesteśmy z niego naprawdę szczęśliwi – powiedział prezes wykonawczy Bawarczyków.

Przypomnijmy, że Kolumbijczyk latem został wypożyczony na dwa sezony do Bayernu za kwotę 13 milionów euro. Niemcy dodatkowo przejęli w całości obowiązek wypłacania zawodnikowi pensji. W kontrakcie zapisano, że przed wygaśnięciem wypożyczenia Bawarczycy mogą na stałe wykupić Jamesa, dopłacając Królewskim kolejne 42 miliony euro. Jak potwierdził Rummenigge, Bayern jest już zdecydowany na taki ruch. Atakujący w 28 meczach w Niemczech zdobył 5 goli i zaliczył 11 asyst.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

REKLAMA