REKLAMA
REKLAMA

Kontrakt Lugano pozwala mu odejść

Lugano skomentował dla dziennikarzy Marki pogłoski o swoim transferze
REKLAMA
REKLAMA

Diego Lugano, Urugwajczyk grający w São Paulo, wypowiedział się dla Marki na temat swojego, sugerowanego przez media, transferu do Realu Madryt.

- Mój kontrakt obowiązuje do 2007 roku, ale przed sezonem niektóre jego zapisy zmieniono na takie, jakie bardziej mi odpowiadały. Nowa klauzula pozwala mi odejść, jeśli dostanę ofertę dającą mi lepsze, niż obecne warunki. Nie będzie więc żadnych utrudnień ze strony klubu. Jestem tu potrzebny, ale klub chce mojego dobra, a ja wiem, jaka jest różnica między grą tutaj, a w Europie.

W kwestii podnoszonej zawsze przy transferach piłkarzy spoza Unii Europejskiej, unijnego paszportu, piłkarz stwierdził:

- Jest to do zrobienia. Dzięki pochodzeniu ojca mogę otrzymać paszport włoski. Nie jest to jednak kwestia jednej wizyty w konsulacie. Potrzebna jest cierpliwość.

Zapytany o swoje nastawienie do transferowych pogłosek, odparł:

- Przyjmuję to ze spokojem i satysfakcją. Na razie wszystko, co wiem, wiem z mediów, gdyż mój agent postanowił, że wtajemniczy mnie w sprawę, gdy sam będzie znał szczegóły. Czuję się dumny i zaskoczony, iż taki klub się mną interesuje. Jest to dla mnie dodatkowa motywacja.

- Jeśli odejdę, to tylko do wielkiego klubu. Takiego, który zapewni rozwój mojej kariery - zakończył.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

REKLAMA