REKLAMA
REKLAMA

Królewscy kadrowicze

Ignacio Fernandez, Antonio Martinez, Victor Munoz i Yelmo Ramos zostali powołani do kadry U-15...
REKLAMA
REKLAMA

Ignacio Fernandez, Antonio Martinez, Victor Munoz i Yelmo Ramos to zawodnicy Realu Madryt, którzy zostali powołani do reprezentacji Hiszpanii U-15 na Międzynarodowy Turniej „Villa de Santiago del Teide”, który miedzy 23 a 26 czerwca odbędzie się na Teneryfie. Najwięcej powołań - 4 wysłano właśnie do klubu z Santiago Bernabeu.

Pozostali powołani zawodnicy: Jose Julio (Altair CD), Joel (Atletico Madrileno), Iago, Bojan, Fran Merida (Barcelona), Rochela (Deportivo), Oscar, Porcar i Tejeda (Espanyol), Ignacio (Saragossa), Larsson (Tenerife) oraz Ximo, Mario i Jordi (Villarreal).

Piłkarze mają się stawić na zbiórce w środę o 19:00. 24 czerwca Hiszpanie zagrają z rówieśnikami z Irlandii (20:30). Wszystkie mecze zostaną rozegrane na Estadio Municipal Puerto de Santiago.

Ostatnie aktualności

Diogo o zainteresowaniu Realu

Carlos Andrés Diogo podobno już negocjuje z Królewskimi - donosi "As". Sam zainteresowany na łamach "Marca" stwierdził, że nic o tym nie wiedział

17

Czeskie media spekulują

- Real Madryt zainteresowany jest kupnem dwóch czeskich reprezentantów - twierdzą Czesi

22
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

REKLAMA