Zinédine Zidane po meczu z Getafe udzielił wywiadów telewizjom Movistar+ i RealMadrid TV. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi trenera Realu Madryt z tych rozmów w strefie mieszanej.
– Wyróżniłbym kolejne zwycięstwo u siebie, kolejne bramki, powagę. Myślę, że… nie chcę atakować sędziów, nigdy tego nie robię, ale nie zobaczył tego, że nie było tam karnego. Widziałem powtórkę. Można było zachować czyste konto [śmiech]. Cieszę się ze wszystkiego. Ostateczna analiza jest prosta, pokazaliśmy powagę przez pełne 90 minut.
– Nikt nie strzelił Getafe trzech bramek? Udało nam się, bo wierzymy w to, co robimy. Wynik mógł być nawet wyższy, bo mieliśmy więcej okazji. Cieszymy się jednak także z trzech goli. Ogólnie zagraliśmy dzisiaj z odpowiednią powagą.
– Jakie wnioski na wtorek? Rozegraliśmy poważny mecz. To część przygotowań na wtorek i trzeba było dzisiaj zagrać dobrze. Czasami myślisz o innym spotkaniu i w drugiej połowie wcześniejszego meczu się odłączasz. U nas tak nie było, chociaż mieliśmy swoje problemy. Gra na dziesięciu rywali była już jednak trochę łatwiejsza. Świetnie przygotowaliśmy się na wtorek.
– Skład na PSG? Nie mam wątpliwości [co do Kroosa i Modricia]. Mam swoje sprawy w głowie i zobaczymy, co będzie we wtorek. Mamy dwa dni na pracę i ważne, że dzisiaj wygraliśmy. Wiesz, że inaczej przygotowujesz mecz, gdy przegrałeś poprzedni. Gdy przegrywasz, jesteś wkurzony, a gdy wygrywasz, jest to ważne w kontekście najbliższej przyszłości. Teraz odpoczniemy i skupimy się na wtorku. Wiemy, że będziemy musieli powalczyć, biegać i dobrze zagrać w piłkę, co mnie interesuje najbardziej.
– Powrót Marcelo? Wiemy, jaką ma jakość, jakim jest zawodnikiem i jakie ma dla nas znaczenie. Wiemy o tym wszystkim, ale jestem też dzisiaj zadowolony z Theo. Rozegrał świetne spotkanie. Wszyscy tu jesteśmy naładowani i gotowi do gry. Razem czekamy na wtorek.
– Mecz Barcelony z Atlético? Obejrzę go jako kibic futbolu, jak zawsze.
Zidane: To była część przygotowań na wtorek
Wypowiedzi z wywiadów telewizyjnych
REKLAMA
Komentarze (3)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się