Śmierć Quiniego to główny temat na środowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

„Żegnaj, Czarodzieju” – MARCA żegna Enrique Castro Quiniego, który zmarł w wieku 68 lat. Siedem razy zdobywał tytuł króla strzelców (5 razy w Primera División, 2 razy w Segundzie). Legendarny strzelec stworzył historię grając dla Sportingu, Barcelony i reprezentacji. Był podziwiany i kochany przez wszystkich. Odszedł wczoraj w Gijón przez zawał.
Na górze sekcja dla meczu Królewskich: z głową w Paryżu; Espanyol znowu pobił giganta w starciu z fatalnym Realem. Na dole sytuacja Neymara: Brazylijczyk nie zagra w rewanżu; jego ojciec potwierdza, że wypada on na 6-8 tygodni.
Poza tym na dole: ligowy terminarz; Roger Federer i Sergio García z nagrodami Laureus.

„Żegnaj, «Czarodzieju»” – AS oddaje okładkę Enrique Castro Quiniemu, który w wieku 68 lat zmarł na zawał.
Na górze sekcja Królewskich: Real myśli tylko o PSG; piękna bramka Moreno w 93. minucie nagrodziła Espanyol, który miał więcej chęci.
Poza tym na boku nagrody Laureus, które odebrali Federer, Serena Williams, Mercedes czy Sergio García, a do tego sekcja z kolejką ligową: Moyá odchodzi do Realu Sociedad; bramka Portu pozwala Gironie marzyć o pucharach; Muntari zagra w pierwszym składzie przeciwko Getafe; Málaga podejmie rozbitą Sevillę; trener Athleticu jest pod ostrzałem; Eibar i Villarreal zagrają w bezpośrednim pojedynku o puchary.

„Żegnaj, Quini” – Mundo Deportivo oddaje okładkę legendarnemu Enrique Castro, który zmarł w Gijón w wieku 68 lat. El Brujo pięć razy zostawał królem strzelców Primera División, zostawiając po sobie wielkie ślady w Sportingu i Barcelonie.
Na górze sekcja z porażką Królewskich: Moreno pogrzebał Real; Hiszpan rozstrzygnął o historycznym triumfie Papużek na Cornelli w 93. minucie. Poza tym na dole: McLaren wciąż ma problemy; Sergio García z nagrodą dla rewelacji roku w plebiscycie Laureus.

„Żegnaj, drogi Quini” – Sport żegna zmarłego Enrique Castro.
Poza tym na dole: Espanyol pogrąża Real; wojna Brazylii z PSG o Neymara – zawodnik nie chce stracić mundialu.
Komentarze (26)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się