Zinédine Zidane po meczu z Paris Saint-Germain udzielił wywiadów telewizjom beIN Sports i RealMadrid TV. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi Francuza z tych rozmów w strefie mieszanej.
– To było bardzo trudne starcie, ale rozegraliśmy wielki mecz, wielkie spotkanie drużynowo od początku do końca. To bardzo zasłużone zwycięstwo i cieszę się z wyniku, zawartości i wszystkiego. To wygrana wszystkich. Trzeba być dumnym z całego zespołu, każdy odegrał swoją rolę.
– Skład z Isco? Szukaliśmy kontroli nad piłką i ją mieliśmy. Graliśmy 4 w środku na ich trójkę z Isco, który rozegrał wielki mecz. Ułatwiał nam grę piłką i to właśnie planowaliśmy.
– Nie pomyślałem po 0:1, że to może być koniec. W futbolu nigdy nie ma końca, absolutnie. Nawet dzisiaj po 3:1 nie ma końca. Mamy rewanż z 90 minutami czy nawet dłuższe spotkanie z dogrywką u nich i w futbolu nigdy nic nie jest skończone. Dzisiaj po prostu zagraliśmy wielkie spotkanie.
– Jak wstaje się po ciosie na 0:1? Real Madryt nie ma 12 Pucharów Europy przez przypadek. Ten klub ma właśnie to coś, to wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Te rozgrywki nas kręcą i cieszymy się z tego wyniku. Do tego zagraliśmy z tak mocnym zespołem, który może sprawić ci problemy w każdym momencie.
– Najlepszy mecz w sezonie? Nie wiem, to był bardzo dobry mecz.
– Za duża euforia? Nie, trzeba ją mieć, trzeba się cieszyć. Dzisiaj wygraliśmy, dzisiaj mamy to, a za chyba 3 tygodnie zagramy rewanż i historia będzie inna. Wiemy jednak, że znowu będziemy cierpieć, że będziemy mieć trudne spotkania, ale do nich podejdziemy. Nie będzie łatwo, ale idziemy dalej.
Zidane: Real nie ma 12 Pucharów Europy przez przypadek
Wypowiedzi trenera z wywiadów telewizyjnych
REKLAMA
Komentarze (36)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się