Wszystkie mecze Realu Madryt w tym sezonie Ligi Mistrzów można oglądać na kanałach należących do nc+, ale prawa do spotkań tych rozgrywek posiada także Telewizja Polska. Dzięki temu dzisiejszy mecz będzie można obejrzeć w TVP1. Potyczkę na Santiago Bernabéu pokaże również CANAL+.
Transmisja w TVP1 oraz na stronie sport.tvp.pl rozpocznie się o godzinie 20:30. Spotkanie skomentują z Madrytu Maciej Iwański i Mirosław Trzeciak. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą Sebastian Mila i Michał Żewłakow. W CANAL+ przedmeczowe studio rozpocznie się już o 20:15, a poprowadzą je Żelisław Żyżyński i Krzysztof Marciniak. Gościć będą Tomasza Wieszczyckiego i Macieja Murawskiego. Spotkanie z trybun Santiago Bernabéu skomentują Rafał Wolski i Kazimierz Węgrzyn.
Gdzie obejrzeć mecz z PSG?
Dwie polskie stacje przeprowadzą transmisję spotkania
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.