Menu
Klatus

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Kolejna porażka Realu, mecz Barcelony i prezentacja Yerry'ego Miny to główne tematy na niedzielnych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Niewytłumaczalny” – zablokowany Real rozbił się o Villarreal. Brak strzelonej bramki okazał się być niczym wyrok dla Los Blancos. Historyczna wygrana Villarrealu z heroicznym Asenjo. Zidane powiedział po spotkaniu, że piłka po prostu nie chciała wpaść i wszyscy stanęli na głowach.

„Wygrana made in Cholo” – Atlético wykorzystało swoją starą broń: gola zdobył Gameiro, potem wiedzieli, jak cierpieć, a Oblak rozegrał wielki mecz. Barcelona zagra na Anoecie, czyli swoim przeklętym stadionie. Niezwykła prezentacja Yerry'ego Miny, który przed wejściem na murawę Camp Nou zdjął buty, a inspirował się Bilbią i cytatem z Księgi Powtórzonego Prawa: „Każde miejsce, po którym będzie chodzić stopa waszej nogi, będzie wasze. Granice wasze sięgać będą od pustyni aż do Libanu, od rzeki Eufrat aż do Morza Zachodniego”.

Las Palmas zostało zlane przez Gironę i zalało się łzami. Hiszpanie niczym cyklon zaczęli mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Peterhansel rozbił samochód i zostawia wolny tor Sainzowi. José González zastąpi Míchela, a Quique Flores zostaje.

AS

„Bez gola, bez szczęścia, bez wytłumaczenia” – Fornals dał Villarrealowi pierwszą wygraną na Bernabéu. Zidane powiedział po meczu, że jego zespół poniósł niezasłużoną porażkę, a piłka po prostu nie chciała wpaść do bramki.

Barcelona zagra na najgorszym terenie, ale jest w najlepszym momencie. Może odskoczyć Realowi na 19 punktów na stadionie, na którym nie wygrała w lidze od 2007 roku. Atleti wygrało po cierpieniach. Zwycięstwo dał Gameiro, a Oblak uratował przed utratą punktów.

Set Girony na Jémezie i z Olungą w roli gwiazdy. Al Thani zwolnił Míchela, gdy ten pojawił się, by trenować. Sainz wskoczył na pozycję lidera po problemie Peterhansela. Wielki etap Vuelty z sześcioma przełęczami na 105 kilometrach rozstrzygnie się w Andorze.

Mundo Deportivo

„W kryzysie” – upadkom Realu nie ma końca i Villarreal pokonał ich na Bernabéu. Zagrożona jest gra w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Jeśli Barcelona wygra dziś na Anoecie, odskoczy na 19 punktów ekipie Zidane'a, który nie nie znajduje wytłumaczenia.

Barça chce odczarować Anoetę, a Valverde ma do dyspozycji wszystkich. Yerry Mina wyszedł boso na swoją prezentację. Sánchez Flores pozostanie trenerem Espanyolu. Gameiro, Oblak i wygrana. Idealny debiut Hiszpanów na mistrzostwach Europy w piłce ręcznej.

Sport

„Strąceni” – kolejna porażka na Bernabéu. Real upadł przy akompaniamencie gwizdów swoich kibiców i dzisiaj może tracić już 19 punktów do Barcelony, która stanie przed wyzwaniem na Anoecie.

Szaleństwo z powodu Yerry'ego Miny. Griona urządziła sobie festyn. Quique ogłosił, że zostaje.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!