Zinédine Zidane pojawił się dzisiaj na konferencji prasowej przed spotkaniem z Barceloną. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi trenera Realu Madryt. Pełny zapis tego spotkania z dziennikarzami tradycyjnie pojawi się w dniu meczu.
– Odczucia są dobre. Cieszymy się, że gramy ten mecz. Jesteśmy przygotowani na wielkie spotkanie, jesteśmy gotowi na takie starcie.
– Szpaler? Przykro mi, ale w ogóle mnie to nie interesuje. Mnie interesuje mecz, zresztą nie tylko mnie, zawodników i madridismo też interesuje tylko spotkanie.
– Jak pokonać tę Barcelonę? To będzie na pewno najtrudniejszy mecz w sezonie, bo te starcia zawsze są piękne i trudne. To jednak nas kręci, zawodnicy grają dla takich spotkań. By wygrać ligę, oczywiście nie wystarczą te mecze, ale piłkarze zawsze mają w głowach te terminy. Jesteśmy przygotowani.
– Przy porażce liga będzie skończona? Nie. Będziemy dalej pracować, wiedząc, że sezon jest długi. Jutrzejszy wynik niczego nie zmieni.
– Cristiano? Czuje się dobrze, jest gotowy na 100%. Dzisiaj trenował i tylko to mnie interesuje. Nie będę wchodzić w żadne tematy poza jutrzejszym meczem. Cristiano też powinien myśleć tylko o spotkaniu, ale jak już mówiłem, on zasługuje na szacunek całego klubu. Na pewno po przerwie odbędą się na ten temat [kontraktu] rozmowy, ale na razie skupiamy się na meczu.
– Czy Bale jutro zagra? Zobaczymy jutro. Jak zawsze, nie podam składu. Drużyna to mój temat i zobaczycie jutro, z całym szacunkiem. Czy Bale jest gotowy na 90 minut? Zobaczysz jutro.
– Kovačić może pokryć Messiego? Patrzę na wszystkie warianty. Mamy do dyspozycji wszystkich graczy i mamy wiele możliwości. To z jednej strony dobra rzecz, a z drugiej zła, bo muszę odrzucić wielu zawodników. Rozważamy jednak wszystkie możliwości.
Zidane: Cristiano jest gotowy na 100%
Wypowiedzi trenera z konferencji prasowej
REKLAMA
Komentarze (29)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się