Sergio Ramos oficjalnie zaprezentował własną linię korków Tiempo Legend VII Corazón i Sangre. Podczas uroczystości kapitan Realu Madryt spotkał się z dziennikarzami i udzielił kilku wypowiedzi na temat sobotniego starcia z FC Barcelona. Przedstawiamy najważniejsze słowa Hiszpana.
– To będzie wielki mecz. Brakuje słów, by opisać El Clásico. To zdecydowanie inny spotkanie, jedno z najważniejszych w skali światowej i biorąc pod uwagę sytuację, w jakiej się znaleźliśmy, jesteśmy zobligowani do wygrania bardziej niż kiedykolwiek, by wciąż walczyć o ligę.
– Podchodzimy do tego meczu w dobrym momencie, po wygraniu Klubowych Mistrzostw Świata, co zawsze podnosi morale zespołu.
– Bardzo chcemy zagrać z Barceloną. W tym tygodniu ciężko pracujemy, by – mam nadzieję – zdobyć trzy punkty, które pozwolą nam trzymać się blisko czołówki.
Ramos: Jesteśmy zobligowani do wygrania bardziej niż kiedykolwiek
Kapitan o El Clásico
REKLAMA
Komentarze (8)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się