Juvenil przegrał w Londynie

Drużyna Gutiego znowu zawiodła

Zawodnicy Juvenilu nie ułatwili sobie zadania. Po remisie z Tottenhamem w trzeciej serii gier polegli w Londynie 2:3. Gole dla podopiecznych Gutiego zdobywali César i Martín. Od początku meczu meczu obie drużyny miały mnóstwo okazji, jednak w perspektywie całego spotkania Koguty wygrały ze względu na bardzo dobrą skuteczność.

Już w dwudziestej minucie Królewscy objęli prowadzenie dzięki trafieniu Césara. Nie cieszyli się jednak z niego zbyt długo, ponieważ rezultat wyrównał Tanganga. W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły kilka niezłych sytuacji i schodziły do szatni z zasłużonym remisem. Tuż po wznowieniu gry Spurs wyszli na prowadzenie. Zabarte sfaulował Sterlinga w polu karnym, a z jedenastu metrów nie pomylił się Edwards. Od tego momentu Los Blancos dominowali, przejęli kontrolę i potrafili zamknąć londyńczyków na własnej połowie. Potrzebowali mniej niż kwadransu, by wyrównać stan meczu. Tym razem Austina pokonał Martín. Przez ostatnie 30 minut podopieczni Gutiego w dalszym ciągu atakowali, jednak brakowało im ostatniego podania i skuteczności. Jeden z szybkich ataków gospodarzy zakończył się decydującym trafieniem Sterlinga.

Los Blancos nie zagrali złego meczu, jednak to rywal był dziś skuteczniejszy. Gracze Gutiego byli w stanie przejąć kontrolę nad spotkaniem, jednak momentami nie radzili sobie pod bramką Tottenhamu. Obecnie sytuacja w grupie wygląda bardzo kiepsko – do prowadzącej Borussii po jej dzisiejszym starciu z APOEL-em prawdopodobnie Juvenil będzie tracił pięć punktów. Tottenham zaś wyprzedza Królewskich o trzy oczka. Młodzi zawodnicy Realu kiepsko radzą sobie w rozgrywkach europejskich i jeśli chcą awansować, będą musieli spisywać się dużo, dużo lepiej.

Tottenham Hotspur – Juvenil A 3:2 (1:1)