Menu
El Jarek

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Mecz Atlético z Barceloną to główny temat na sobotnich okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Kawior na kolację” – MARCA zapowiada mecz Atlético z Barceloną. Metropolitano oceni lidera ligi… i szanse Rojiblancos na mistrzostwo. Podwójne wyzwanie dla obu stron: Simeone nigdy nie wygrał z Katalończykami w La Lidze, a Valverde nigdy nie pokonał Cholo. Correa i Iniesta mają zagrać od początku. Tytuł odnosi się do wczorajszej wymiany zdań na konferencjach prasowych. Zaczął Simeone: „Murawa? Jeśli zapraszam cię do mojego domu, je się na moim obrusie i na moich talerzach”. Valverde odpowiedział: „Dostosujemy się do menu i zastawy”.

Poza tym na dole: wywiad z Nadalem, który twierdzi, że wygrywanie też męczy, a utrzymanie adrenaliny na wysokim poziomie wiele kosztuje; Cristiano i Benzema znowu zagrają razem po 133 dniach; ligowy terminarz.

AS

„Wanda egzaminuje lidera” – AS podkreśla, że Barcelona przyjeżdża niepokonana i z wielkim Messim po wprowadzeniu Argentyny na mundial. Simeone powiedział w kwestii murawy, że gdy zaprasza się gości do swojego domu, używa się swoich talerzy. Valverde odpowiedział, że jego ekipa dostosuje się do zastawy i do wszystkiego innego.

Mecz Królewskich na górze: Cristiano chce trafić po raz pierwszy w lidze; dzisiaj po raz pierwszy od finału w Cardiff wystąpi obok Benzemy.

Poza tym na dole: remis Espanyolu z Levante; sobotę otworzy starcie mającego wątpliwości Athleticu z będącą w gazie Sevillą; De Biasi po raz pierwszy poprowadzi Alavés w domu w spotkaniu z Sociedadem; Nadal pokonał Dimitrowa i w półfinałach w Szanghaju zagra z Čiliciem; Hiszpania U-17 awansowała do 1/8 mundialu.

Mundo Deportivo

„Kluczowe wyzwanie” – Mundo Deportivo stwierdza, że Barcelona chce pozostać niepokonana i utrzymać swoją dużą przewagę nad Atleti i Realem Madryt. Valverde nie dokona rotacji, bo spotkanie jest za ważne, a Simeone wystawi Correę. Trenerzy wymienili się zdaniami w sprawie murawy: Simeone powiedział, że jeśli jesz w jego domu, to na jego talerzach, a Valverde odpowiedział, że Barcelona dostosuje się do menu, zastawy i wszystkiego, co poda Atleti.

Poza tym na dole: Al-Khelaïfi podarował sekretarzowi FIFA willę na Sardynii; Pochettino odpowiedział Guardioli w pojedynku słownym; Zidane wystawi Benzemę obok Cristiano; kibice zachwyceni wysoką wygraną koszykarzy Barcelony; Nadal żąda 100 tysięcy euro od francuskiej minister, która oskarżyła go o doping.

Sport

„Messi budzi strach” – Sport przekazuje, że Leo znowu zagra dla Barcelony po imponującym występie w Argentynie i wystąpi przeciwko swojemu ulubionemu rywalowi. Katalończycy po raz pierwszy zagrają na Metrpolitano, starając się wyrównać swój najlepszy start w lidze w historii. Do tego reportaż o charytatywnej stronie Luisa Suáreza.

Na górze świetny początek Barcelony w Eurolidze, a poza tym na dole: Real dokona w Getafe rotacji nie mając marginesu na błąd; kontrowersyjne decyzje Undiano Mallenco w meczu Espanyolu z Levante.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!