Menu

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Mecz Atlético z Barceloną to główny temat na sobotnich okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Kawior na kolację” – MARCA zapowiada mecz Atlético z Barceloną. Metropolitano oceni lidera ligi… i szanse Rojiblancos na mistrzostwo. Podwójne wyzwanie dla obu stron: Simeone nigdy nie wygrał z Katalończykami w La Lidze, a Valverde nigdy nie pokonał Cholo. Correa i Iniesta mają zagrać od początku. Tytuł odnosi się do wczorajszej wymiany zdań na konferencjach prasowych. Zaczął Simeone: „Murawa? Jeśli zapraszam cię do mojego domu, je się na moim obrusie i na moich talerzach”. Valverde odpowiedział: „Dostosujemy się do menu i zastawy”.

Poza tym na dole: wywiad z Nadalem, który twierdzi, że wygrywanie też męczy, a utrzymanie adrenaliny na wysokim poziomie wiele kosztuje; Cristiano i Benzema znowu zagrają razem po 133 dniach; ligowy terminarz.

AS

„Wanda egzaminuje lidera” – AS podkreśla, że Barcelona przyjeżdża niepokonana i z wielkim Messim po wprowadzeniu Argentyny na mundial. Simeone powiedział w kwestii murawy, że gdy zaprasza się gości do swojego domu, używa się swoich talerzy. Valverde odpowiedział, że jego ekipa dostosuje się do zastawy i do wszystkiego innego.

Mecz Królewskich na górze: Cristiano chce trafić po raz pierwszy w lidze; dzisiaj po raz pierwszy od finału w Cardiff wystąpi obok Benzemy.

Poza tym na dole: remis Espanyolu z Levante; sobotę otworzy starcie mającego wątpliwości Athleticu z będącą w gazie Sevillą; De Biasi po raz pierwszy poprowadzi Alavés w domu w spotkaniu z Sociedadem; Nadal pokonał Dimitrowa i w półfinałach w Szanghaju zagra z Čiliciem; Hiszpania U-17 awansowała do 1/8 mundialu.

Mundo Deportivo

„Kluczowe wyzwanie” – Mundo Deportivo stwierdza, że Barcelona chce pozostać niepokonana i utrzymać swoją dużą przewagę nad Atleti i Realem Madryt. Valverde nie dokona rotacji, bo spotkanie jest za ważne, a Simeone wystawi Correę. Trenerzy wymienili się zdaniami w sprawie murawy: Simeone powiedział, że jeśli jesz w jego domu, to na jego talerzach, a Valverde odpowiedział, że Barcelona dostosuje się do menu, zastawy i wszystkiego, co poda Atleti.

Poza tym na dole: Al-Khelaïfi podarował sekretarzowi FIFA willę na Sardynii; Pochettino odpowiedział Guardioli w pojedynku słownym; Zidane wystawi Benzemę obok Cristiano; kibice zachwyceni wysoką wygraną koszykarzy Barcelony; Nadal żąda 100 tysięcy euro od francuskiej minister, która oskarżyła go o doping.

Sport

„Messi budzi strach” – Sport przekazuje, że Leo znowu zagra dla Barcelony po imponującym występie w Argentynie i wystąpi przeciwko swojemu ulubionemu rywalowi. Katalończycy po raz pierwszy zagrają na Metrpolitano, starając się wyrównać swój najlepszy start w lidze w historii. Do tego reportaż o charytatywnej stronie Luisa Suáreza.

Na górze świetny początek Barcelony w Eurolidze, a poza tym na dole: Real dokona w Getafe rotacji nie mając marginesu na błąd; kontrowersyjne decyzje Undiano Mallenco w meczu Espanyolu z Levante.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!