Santiago Solari powołał osiemnastu zawodników na jutrzejszy mecz z Guijuelo. Argentyńczyk nie mógł liczyć na Lucę Zidane’a, który przed tygodniem otrzymał czerwoną kartkę, dlatego kolejną szansę na występ otrzyma Belman. Z powodu napomnienia w poprzednim spotkaniu pauzować musi również Óscar. Do tego należy dodać kontuzjowanych, więc Solari tak naprawdę nie miał dużego pola do manewru. Powołał wszystkich dostępnych zawodników oraz Darío Ramosa. Castilla podejmie na własnym stadionie Guijuelo. Mecz rozpocznie się jutro o godzinie 21. Transmisję na żywo będzie można zobaczyć na RealMadrid TV.
Kadra Castilli na mecz z Guijuelo:
Bramkarze: Javier Belman, Darío Ramos.
Obrońcy: Javier Sánchez, José León, Jaime Sánchez, Álvaro Tejero, Sergio Reguilón, Luismi Quezada, Álex Martín.
Pomocnicy: Jaume Grau, Jaime Seoane, Cristo González, Franchu, Adrián Mancebo, Toni Segura, Álvaro Fidalgo.
Napastnicy: Víctor Campuzano, Dani Gómez.
Nieobecni:
Zawieszeni za kartki: Luca Zidane, Óscar Rodríguez.
Kontuzjowani: Manu Hernando, Francisco Tena, Arturo Molina.
Kadra Castilli na mecz z Guijuelo
Osiemnastu powołanych Solariego
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (1)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.