REKLAMA
REKLAMA

Mijatović: Mecz z Sociedad pokazał, że Real nie potrzebuje napastnika

Były dyrektor sportowy o sprawach bieżących
REKLAMA
REKLAMA

Były dyrektor sportowy Realu Madryt, Predrag Mijatović, wziął udział w audycji El Larguero na antenie Cadena SER. Czarnogórzec wypowiedział się między innymi na temat napastnika w klubie, gry Garetha Bale'a czy ewentualnego powrotu do Kastylii. Zaznaczył też, że w tym roku na Złotą Piłkę zasługuje Cristiano.

– Mecz z Sociedad pokazał, że Real nie potrzebuje napastnika.

– Z tych czy innych powodów Bale się nie zaadaptował, ale mimo to strzelił w tym spotkaniu gola. Czy sprzedałbym go? Trzeba byłoby więcej wiedzieć, ale omawiając to z nim, być może tak bym zrobił.

– Moje doświadczenie z bycia dyrektorem sportowym bardzo mi pomaga. Piłkarzom zawsze trzeba mówić prawdę.

– Powrót do Realu? A kto by nie chciał? Jasne, że bym wrócił, ale nie zrobię tego, gdy jest tam Florentino, ponieważ on tego nie chce.

– W tym roku na Złotą Piłkę zasługuje Cristiano.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

REKLAMA