Keylor Navas wziął udział w konferencji prasowej przed pierwszym meczem z FC Barcelona w ramach Superpucharu Hiszpanii, który odbędzie się na Camp Nou jutrzejszego wieczoru. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi Kostarykanina.
– Jesteśmy bardzo spokojni, świadomi odpowiedzialności, która na nas spoczywa. Jesteśmy pewni siebie po wygraniu ostatniego trofeum.
– Jeśli chcemy wygrać, musimy strzelać bramki i mamy wszystko, aby to osiągnąć. Później będziemy myśleć o przyszłości, teraz liczy się tylko zwycięstwo w jutrzejszym meczu.
– Każdy gra, by wygrać. Jeśli ktoś pewnego dnia straci tę mentalność, nie będzie już mógł grać w tym zespole. Jesteśmy świadomi, że gra w Realu Madryt to wielka odpowiedzialność i potrzeba zdobywania tytułów.
– Neymar? Każdy wie o jego umiejętnościach, ale nie możemy się potknąć przez myśl, że bez niego Barcelona jest słabsza. Ten, kto będzie grał za Neymara, będzie miał takie same chęci na zwycięstwo i na pewno nie będzie słabszy.
– Jesteśmy świetną grupą. Trener, sztab szkoleniowy, Sergio, wszyscy są gotowi ci pomóc. Kiedy przychodzi ktoś nowy, dają z siebie wszystko, aby jak najszybciej się zaadaptował. Poza tym ci, którzy przychodzą, chcą dołączyć do tej rodziny.
– To nieważne czy gramy pojedynczy finał, czy dwumecz. Zawsze damy z siebie wszystko.
– Barcelona gra w jasno określony sposób, to nie będzie mecz pełen niespodzianek. Rozstrzygnie się dzięki małym detalom. Chcemy popełnić tak mało błędów, jak to tylko możliwe.
Keylor: Barcelona nie jest słabsza bez Neymara
Wypowiedzi bramkarza z konferencji prasowej
REKLAMA
Komentarze (7)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się