REKLAMA
REKLAMA

Znamy składy!

Casemiro za Lucasa i Kovačić za Kroosa
REKLAMA
REKLAMA

Zinédine Zidane podał nazwiska jedenastu zawodników, którzy zagrają dziś w Los Angeles z Manchesterem City od pierwszej minuty w ramach drugiego meczu pretemporady. Przypominamy, że francusku szkoleniowiec nie może ciągle korzystać z Sergio Ramosa, który ma problem z uchem i Cristiano Ronaldo, który wciąż ma wakacje. Do tego wczoraj z powodu lekkiego urazu kostki wypadł Toni Kroos.

Względem jedenastki na United Niemca zastąpi Kovačić. Z kolei Casemiro wskoczył do składu za Lucasa, przesuwając bardziej do przodu Isco. W obronie przed Keylorem zagrają po raz kolejny Carvajal, Varane, Nacho i Marcelo, a w drugiej linii obok wspomnianych Chorwata i Brazylijczyka za rozgrywanie odpowiedzialny będzie Modrić. Atak znowu stworzą Benzema i Bale. Na stadionie są młodzieżowi reprezentanci Hiszpanii, ale nie wiadomo, czy Zidane da im dzisiaj szansę.

Real Madryt: Navas; Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo; Casemiro, Kovačić, Modrić; Isco, Benzema i Bale.
Ławka: Casilla, Rubén Yáńez i Luca; Theo, Quezada, Tejero, Achraf, Vallejo, Ceballos, Hernando, Llorente, Lucas, Óscar, Franchu, Asensio, Mayoral oraz Gómez.

Manchester City: Ederson; Walker, Kompany, Otamendi, Stones, Danilo; Touré, De Bruyne, Foden; Agüero i Jesus.

Transmisję z tego spotkania można obejrzeć od 5:30 na kanale Eleven.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

REKLAMA