REKLAMA
REKLAMA

Míchel o Mayoralu i Marcosie Llorente

Obaj zawodnicy mogą trafić do Málagi
REKLAMA
REKLAMA

Míchel, trener Málagi, wziął udział w konferencji prasowej. Dziennikarze zadawali mu pytania dotyczące wzmocnień zespołu. Wśród kandydatów pojawiły się między innymi nazwiska Mayorala i Llorente. W obu przypadkach szkoleniowiec wypowiadał się ostrożnie i jasno stwierdził, że jego klub nie może zbyt długo czekać z transferami.

– Mayoral? Poszukujemy środkowego napastnika, ale musimy również zobaczyć, ile nam zostało w portfelu do wydania. Ludzie mogą myśleć, że możemy wydać pieniądze, które ostatnio zarobiliśmy, ale to tak nie działa, sprawa jest bardziej złożona. Nie chcę wymieniać nazwisk. Jakiś czas temu mówiło się o Mariano, lecz pojawił się inny klub i kupił go za piętnaście milionów euro. Na ten poziom nie możemy wejść. Napastnik, który do nas trafi, będzie miał odpowiednią charakterystykę, żeby walczyć o miejsce w składzie.

– Marcos Llorente? Bardzo nam trudno aspirować do tego typu zawodników, a poza tym uważam, że on zostanie w Realu Madryt. Nie będziemy czekać do ostatniego momentu z kupowaniem piłkarzy. Czy Marcos Llorente może do nas trafić? Możliwe, ale nie wiem, czy mamy czas na czekanie. Jeśli mielibyśmy pewność, że do nas przejdzie, wówczas bylibyśmy cierpliwi. Nie możemy jednak czekać do ostatniego momentu bez tej pewności.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

REKLAMA