Real Sociedad wydał oficjalny komunikat, w którym poinformował, że doszedł do porozumienia z Realem Madryt i Diego Llorente został nowym zawodnikiem ich klubu. Obrońca przeszedł dziś testy medyczne i podpisał pięcioletnią umowę z baskijską drużyną. Piłkarz zostanie zaprezentowany w najbliższych dniach, a 7 lipca rozpocznie przygotowania do najbliższego sezonu z resztą kolegów z zespołu. Media informują, że Sociedad zapłacił Królewskim 6 lub 8 milionów euro. Los Blancos mogą odkupić gracza w ciągu trzech najbliższych sezonów.
Diego Llorente spędził dwa ostatnie sezony na wypożyczeniach. Najpierw bronił barw Rayo Vallecano, które spadło z ligi, a następnie Málagi. Defensor jest wychowankiem Realu Madryt, do którego trafił w 2002 roku. Wystąpił w trzech oficjalnych meczach pierwszej drużyny.
Oficjalnie: Diego Llorente sprzedany do Realu Sociedad
Środkowy obrońca znów zmienia klub
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (15)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.