Sprawa Cristiano Ronaldo i transfery Barcelony to główne tematy na środowych okładkach najważniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

„Cristiano musi to przemyśleć” – 31 lipca będzie składał zeznania w sądzie, ale musi też przemyśleć swoje nastawienie po obronie ze strony Florentino. Portugalczycy zmierzą się dziś z Rosjanami.
Młodzi Hiszpanie to nie tylko Asensio. Awansowali do półfinału i wielkim meczu z golami Saúla, Sandro i Williamsa. Urząd miasta Lleidy prosi o mecz reprezentacji. Getafe wraca na swoją błogosławioną wyspę i zagra z Tenerife, z którym nie przegrało od 13 lat. Kadra Atlético kosztowała 180 milionów euro, a budżet na sezon 2017/18 ma wynieść 300 milionów. Przyszłość Iniesty jest niepewna, ponieważ chciałby grać więcej i nie ma pewności, czy nie będzie chciał odejść.

„Magicy piłki” – Movistar Inter najlepszą futsalową drużyną w historii. Zdobyli triplete: Puchar Europy, Puchar Hiszpanii i mistrzostwo, po które sięgnęli czwarty raz z rzędu, co jest najlepszą passą w historii. Ricardinho stwierdził, że mają za sobą perfekcyjny rok, ale wciąż mogą się poprawić. Siedmiu piłkarzy zdobyło po dziesięć tytułów w ostatnich czterech latach.
MARCA zapowiada drugą część wywiadu z Florentino Pérezem, który mówi, że Real chce zdobyć trzecią Ligę Mistrzów z rzędu. Mou nie chce Cristiano, który 31 lipca będzie zeznawał przed sądem. „Ależ grają ci chłopcy!” – Saúl, Sandro i Williams wprowadzili Hiszpanów do półfinału mistrzostw Europy do lat 21. Dziś pierwsza odsłona dramatycznego finału w walce o La Ligę między Tenerfie a Getafe. Vera i Sonia Bermúdez nie otrzymały powołania na żeńskie mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

„Spotkanie z Mendesem” – agent rozmawiał z przedstawicielami Barcelony, by negocjować odejście Ardy i zakomunikować, że są oferty za Gomesa. Verratti był widziany podczas wakacji na Ibizie.
Sprawiedliwość dopadła Cristiano i Mou. Ronaldo będzie zeznawał przed sądem 31 lipca, a prokuratura oskarża Mourinho o oszukanie fiskusa na 3,3 miliona euro, gdy był trenerem Realu. Pewna wygrana młodych Hiszpanów nad Portugalczykami i awans do półfinału. Alves odchodzi z Juventusu i chce grać dla City. Sito Alonso chce, by jego zespół odzyskał osobowość.

„Wybrańcem jest Lucas Lima” – Barça interesuje się Brazylijczykiem, którego kontrakt wygasa w styczniu. On sam chce przejść do Barcelony i Santos już praktycznie się z tym pogodził. Verratti bez sprzymierzeńców w szatni PSG.
Kolejne problemy Realu z fiskusem. Cristiano będzie zeznawał 31 lipca, a prokuratura oskarża Mourinho o dwa oszustwa podatkowe. Sito Alonso zapowiada, że celem koszykarzy Barcelony jest odzyskanie wiary.
Komentarze (67)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się