Menu

Dzisiejsze okładki

Co na pierwszych stronach?

Nowy kontrakt Marco Asensio oraz sytuacje transferowe Kyliana Mbappé i Marco Verrattiego to główne tematy na wtorkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

MARCA

„Za bycie świetnym chłopakiem” – MARCA informuje, że Real Madryt nagrodził Marco Asensio za jego sezon, przedłużając jego umowę do 2023 roku. Atakujący będzie zarabiać 3,5 miliona euro netto rocznie, a klauzula odejścia w jego umowie wzrośnie do 350 milionów euro. Następni w kolejce po nowe porozumienia są Isco, Carvajal, Marcelo, Benzema i Varane.

Na górze nowy kontrakt Griezmanna: Francuz dostał umowę do 2022, ale nie zmieniła się klauzula odejścia, która ciągle wynosi 100 milionów euro. Na boku wypowiedzi zapowiadające wywiad z Rafą Nadalem: „Nie myślałem o grze w wieku 31 lat”; „Widzi się mnie jako kogoś mającego obsesję na punkcie wygrywania, ale taki nie jestem”; „Ani sześć miesięcy temu nie byłem skończony, ani teraz nie jestem taki świetny”; „Wiem, że to wszystko przemija i za kilka lat będę normalnym człowiekiem”. Do tego na dole w zapowiedzi EURO U-21, które startuje za 3 dni, wypowiedź Denisa Suáreza, który ocenił, że w Realu więcej rotowano, a zawodnicy mieli większą pewność siebie.

AS

„Lato Mbappé” – AS podaje, że Królewscy wierzą, że atakujący oprze się zakusom PSG. Zamysłem na dzisiaj jest wykupienie go i oddanie na roczne wypożyczenie do Monaco. Dzisiaj Francuz zmierzy się w meczu towarzyskim reprezentacji z Anglią w Saint Dennis. Do tego na dole wzmianka o tym, że klub poinformował Vallejo, iż zajmie miejsce Pepego.

Na górze wypowiedzi Rafy Nadala: „Nie wiem, czy obecny ja wygrałby ze mną z 2008 roku”; „Straciłem dyspozycje fizyczne, ale mocno poprawiłem backhand, serwis i poczucie gry”. Poza tym na boku: Griezmann przedłużył kontrakt z Atleti do 2022 roku i został najlepiej zarabiającym graczem w ekipie; Barcelona oferuje za Verrrattiego 100 milionów euro; najgorszy sezon F1 w historii McLarena – od 1966 stajnia nie zanotowała 7 wyścigów bez punktów.

Mundo Deportivo

„Spotkanie ws. Verrattiego” – Mundo Deportivo przekazuje, że agent Włocha rozmawiał wczoraj z dyrektorem sportowym PSG i jasno przedstawił mu to, że pomocnik chce przejść do Barcelony. Na górze wiadomość o wspólnych wakacjach rodzin Messiego, Cesca i Suáreza na Ibizie, a na dole na czarnym pasku pierwszy dzień pracy Ernesto Valverde w ośrodku Blaugrany.

Poza tym na dole: Nadal zapewnia, że dzisiaj nie jest bardziej wyjątkowy niż wczoraj; Jasikevičius oddalił się od koszykarskiej Barcelony, która cały czas szuka nowego trenera.

Sport

„Barça lub Barça” – Sport informuje, że agent Verrattiego zakomunikował PSG, że pomocnik chce grać tylko w Katalonii. We Włoszech dodaje się, że Barcelona jest gotowa wydać na piłkarza 100 milionów euro, a ten oczekuje na rozwój wydarzeń na Formenterze. Na górze wiadomość o tym, że Valverde już pracuje w klubowym ośrodku.

Poza tym na dole: Griezmann przedłużył umowę z Atleti; Nadal ocenił, że ani wcześniej nie był tak fatalny, ani teraz nie jest tak doskonały.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!