Luka Modrić odebrał po raz piąty z rzędu nagrodę dla najlepszego piłkarza Chorwacji w sezonie 2016/2017. Wyróżnienie jest przyznawane przez zawodników i trenerów z ligi chorwackiej. Podczas gali wręczania statuetek pomocnik Realu Madryt udzielił krótkiej wypowiedzi.
– Jestem dumny, że stanowię część tak wielkiego klubu, być może największego w historii. Obrona tytułu Ligi Mistrzów to coś szczególnego i jeśli ktoś mógł tego dokonać, to był nim właśnie Real Madryt. Musimy podążać tym rytmem i nie spoczywać na laurach, ponieważ ten klub zawsze chce być najlepszy.
W ubiegłym sezonie Luka Modrić był bezdyskusyjnie filarem ekipy Zinédine’a Zidane’a. 31-latek wystąpił w 41 spotkaniach, mimo kontuzji kolana odniesionej w październiku, przez którą musiał pauzować około miesiąca. Zdobył jedną bramkę i zapisał na swoim koncie trzy asysty.
Modrić piłkarzem sezonu w Chorwacji
Piąte z rzędu wyróżnienie dla Lukity
REKLAMA
Komentarze (13)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się