REKLAMA
REKLAMA

„Piqué, łajdaku, pokłoń się mistrzowi”

Na Cibeles nie zabrakło odniesień do największych rywali
REKLAMA
REKLAMA

YouTube
https://www.youtube.com/embed/LWdU8v8PX6Y

Po załadowaniu tej treści Twoje dane mogą trafić na serwery zewnętrznej firmy.

Co się stanie po załadowaniu?

YouTube otrzyma Twój adres IP i informacje o przeglądarce, może też zapisać własne pliki cookie i przetwarzać dane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Stałą zgodę wycofasz w ustawieniach.

Więcej o prywatności

Piłkarze Realu Madryt sięgnęli wczoraj po 33. mistrzostwo Hiszpanii i po godzinie 2:00 dotarli na Cibeles, gdzie udekorowali fontannę barwami klubu i spędzili czas z kibicami. Podczas świętowania nie zabrakło odniesień do największych rywali, co podkreślają największe media w Hiszpanii.

Na powyższym filmiku nie do końca widać kto, ale jeden z piłkarzy poszedł za tłumem i zaczął skandować „Piqué, łajdaku, pokłoń się mistrzowi”, a następnie „Indios [fani Atleti], powiedziecie, jakie to uczucie”. Za tym przykładem poszła większość zespołu. Większość osób skłania się ku Carvajalowi, ale nie pojawiły się jeszcze ostateczne dowody w tym temacie. Do tego zawodnicy intonowali takie przyśpiewki jak: „Jedziemy do Cardiff”; „Tak wygrywa Real”; „Jak mam cię nie kochać…”.

Na koniec Cristiano poprosił kibiców o wsparcie w finale Ligi Mistrzów, a Ramos i Marcelo jako kapitanowie ubrali boginię Kybele w klubową flagę i szalik. Zdjęcia z tej uroczystości można znaleźć na oficjalnej stronie klubu, a filmik z całego świętowania na Cibeles na Facebooku.

Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania

Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.

  • Aktualności+
  • Bez reklam
  • Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+ od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (109)

REKLAMA