REKLAMA
REKLAMA

Cristiano oskarżył Cabrala o przyjęcie premii za wygraną

Telewizja wyłapała gesty i słowa Portugalczyka
REKLAMA
REKLAMA

MARCA informuje, że Cristiano Ronaldo odbył we wczorajszym meczu z Celtą gorącą dyskusję z Gustavo Cabralem. Tematem miały być premie od trzeciego zespołu za zwycięstwo nad Królewskimi.

Dziennik pokazuje ujęcia telewizyjne z wczorajszego spotkania. Portugalczyk miał zwrócić się do rywala słowami: „Pieniądze, ty, dużo…Walizeczka!”. Atakujący Realu do wypowiedzi dołożył gest szorowania palcami, wyraźnie wskazując na przyjęcie premii motywacyjnej przed meczem. Kamery nie wyłapały niestety, jak zareagował na to Cabral.

Przypomnijmy, że przed spotkaniem poinformowano o tym, że Barcelona miała rzekomo przekazać graczom Celty 3 miliony euro jako premię za starcie z Królewskimi. Z Galicji wypływały potem wiadomości, że miało to być dokładnie 220 tysięcy euro na głowę dla każdego z zawodników w ekipie Berizzo. Przypomnijmy, że takie motywowanie rywali jest zakazane przez federację, a od 2010 roku także przez Kodeks Karny.

Aktualizacja 16:18: AS dodaje, że ujęcia pochodzą z telewizji Movistar+. Cabral miał być wściekły, że sędzia nie dał Portugalczykowi kartki. Obrońca był zdania, że Ronaldo symulował w polu karnym tuż po wyrzuceniu z boiska Aspasa. Cristiano przed słowami o premiach miał tylko rzucić: „Ja nie prosiłem o karnego, to nie było to samo”. Co ciekawe, komentarz o premiach miał skierować do Tucu Hernándeza także Sergio Ramos po ostrym faulu rywala.

YouTube
https://www.youtube.com/embed/yw8s073tO9Q

Po załadowaniu tej treści Twoje dane mogą trafić na serwery zewnętrznej firmy.

Co się stanie po załadowaniu?

YouTube otrzyma Twój adres IP i informacje o przeglądarce, może też zapisać własne pliki cookie i przetwarzać dane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Stałą zgodę wycofasz w ustawieniach.

Więcej o prywatności

Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania

Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.

  • Aktualności+
  • Bez reklam
  • Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+ od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (55)

REKLAMA