Cristiano Ronaldo, Isco i Lucas Vázquez będą musieli szczególnie uważać na faule w jutrzejszym spotkaniu z Celtą na Estadio Balaídos (21:00). Cała trójka ma na swoim koncie po cztery żółte kartki i tylko jedno napomnienie dzieli ich od absencji w niedzielnym starciu z Málagą na La Rosaleda, które – jeśli Królewscy wywiozą jakiekolwiek punkty z Galicji – może przesądzić o losach mistrzowskiego tytułu.
Cristiano od dłuższego czasu gra z czterema kartkami na koncie. Portugalczyk ostatni raz ujrzał „żółtko” w meczu 25. kolejki z Las Palmas. Isco z kolei ostatni raz karę indywidualną otrzymał w wygranym 6:2 spotkaniu z Deportivo w 34. kolejce. Lucas czwartą kartkę w sezonie ujrzał niedawno, bo w niedzielnym starciu z Sevillą.
Warto dodać, że na tę chwilę z jutrzejszego pojedynku z Celtą wykluczony jest Nacho. Hiszpan ujrzał swoją piątą żółtą kartkę z Sevillą i wypełnia cykl. Dziś Komitet Rozgrywek odrzucił odwołanie Królewskich, jednak jeszcze jutro klub złoży podobny wniosek do Komitetu Apelacyjnego. Jeśli ten zadecyduje na korzyść Los Blancos, to Nacho znajdzie się w kadrze na mecz z Celtą.
Kartki w lidze po 36 meczach (zawieszenie co 5 żółtych kartoników):
|
|
– Dani Carvajal (za 5. pauzował 29 października z Alavésem, za 10. pauzował 15 kwietnia ze Sportingiem)
|
– Casemiro (za 5. pauzował 2 kwietnia z Alavésem) i Álvaro Morata (za 5. pauzował 4 marca z Eibarem)
|
– Sergio Ramos (za 5. pauzował 7 stycznia z Granadą)
|
– Toni Kroos (za 5. pauzował 11 lutego z Osasuną)
– Nacho (za 5. będzie pauzował 17 maja z Celtą)
– Cristiano Ronaldo, Isco i Lucas Vázquez
– Gareth Bale
– Marcelo, Keylor Navas, Mateo Kovačić, Luka Modrić i Danilo
– Raphaël Varane, Pepe oraz James Rodríguez.
Żółty alarm
Cristiano, Isco i Lucas z czterema żółtymi kartkami
REKLAMA
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się