REKLAMA
REKLAMA

Pepe bliski przejścia do Interu

Najnowsze informacje w sprawie Portugalczyka
REKLAMA
REKLAMA

Juan Ignacio Gallardo, dyrektor dziennika MARCA, w felietonie na ostatniej stronie dzisiejszego wydania swojej gazety poinformował, że Pepe po 10 latach opuści Real Madryt, ale nie odejdzie ostatecznie ani do Chin, ani do PSG.

Dziennikarz poinformował, że o stopera Królewskich starały się Hebei Fortune oraz kluby z Francji, Anglii i Włoch, ale Portugalczyk miał ostatecznie postawić na grę na Półwyspie Apenińskim. Nie dodał jednak do tego wiadomości o konkretnym klubie, a jedynie w kolejnym krótkim akapicie napisał: „Mediolan to piękne miasto do życia”. Pepe miał postawić na pozostanie w Europie z powodu chęci występu na mundialu w Rosji. Ta możliwość oddaliłaby się od niego, gdyby wyjechał do Azji.

Te informacje w południe rozszerzył włoski Sky Sport, podając, że obrońca doszedł do porozumienia z Interem. Umowa ma czekać już tylko na zatwierdzenie chińskich właścicieli klubu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

REKLAMA