REKLAMA
REKLAMA

Cristian Cedrés trafi na wypożyczenie do Las Palmas?

Kanaryjczyk może wrócić w rodzinne strony
REKLAMA
REKLAMA

Las Palmas walczy w tym sezonie już tylko o jak najlepszą pozycję w tabeli. Europejskie puchary są poza zasięgiem, a utrzymanie Kanaryjczycy mają zagwarantowane. Z tego powodu władze klubu myślą o kolejnym sezonie i rozglądają się za wzmocnieniami. Jednym z kandydatów do transferu na Wyspy Kanaryjskie jest Cristian Cedrés, zawodnik Castilli.

Cristian mógłby wrócić w rodzinne strony na zasadzie wypożyczenia. Jego obecny kontrakt z Realem Madryt obowiązuje do 2018 roku. Królewscy cieszą się, że pojawiła się taka propozycja, ponieważ piłkarz mógłby zdobyć doświadczenie na poziomie Primera División. Do tego, jeśli rezerwy Las Palmas awansują do Segunda División B, pomocnik mógłby również w nich występować, gdyby nie mieścił się w meczowej kadrze pierwszego zespołu.

Cedrés grał w szkółce Las Palmas przez pięć lat. Później trafił do Realu Madryt, ponieważ polecił go Sixto Alonso, który odpowiada między innymi za przenosiny Jeségo do stolicy. Cristian rozpoczynał w Valdebebas od drużyny Cadete B, po czym stopniowo piął się w górę hierarchii w szkółce. Zawsze był uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników. Obecny sezon nie jest dla niego łatwy. Solari nie stawia na niego. Cristian wystąpił co prawda w dziewiętnastu spotkaniach, ale od 2 listopada 2016 roku nie pojawił się w wyjściowym składzie.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

REKLAMA