Isco udzielił wywiadu jeszcze na murawie tuż po meczu z Deportivo dla telewizji Movistar+. Przedstawiamy wypowiedzi zawodnika Królewskich.
– Jak oceniam swój mecz? Myślę, że to był praktycznie kompletny mecz całej ekipy, kolektywnie i indywidualnie. To widać po wyniku.
– Reakcja po Klasyku? To wielkość takiego klubu jak Real. Mamy praktycznie 23 podstawowych graczy w ekipie. Ważne, że niezależnie kto gra, za bardzo tego nie widać. Uważam, że kadra Realu jest jedną z najlepszych na świecie.
– Nazywanie tego drugim zespołem? Cóż, taka jest prawda. Ciężko pracujemy, żeby wykorzystywać takie szanse jak ta dzisiejsza. Każdy zespół ma swoją podstawową jedenastkę, a za nimi jest reszta. Najważniejsze, że kiedy grają inni, to też radzą sobie doskonale.
– Najlepszy moment w karierze? Być może. To prawda, że czuję się doskonale. Przy takich kolegach wszystko jest też łatwiejsze. Pracuję jak od pierwszego dnia tutaj i cieszę się z tego, jak mi idzie.
Isco: Przy takich kolegach wszystko jest łatwiejsze
Wypowiedzi Hiszpana z murawy
REKLAMA
Komentarze (48)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się