Piłkarze Realu Madryt mają już za sobą dzisiejszą sesję treningową. Najważniejsza wiadomość z porannych zajęć dotyczy nieobecności Garetha Bale'a. Wygląda na to, że Walijczyka zabraknie w meczu ze Sportingiem, chociaż klub jak na razie nie wydał w jego sprawie żadnego oficjalnego komunikatu. Dodatkowo z resztą kolegów nie ćwiczyli Varane i Pepe, którzy kontynuują rehabilitację swoich urazów. Klubowa telewizja poinformowała, że Francuz pojawił się na boisku i wykonywał indywidualne ćwiczenia z piłką oraz bez niej pod okiem trenera Javiego Mallo.
Dostępni zawodnicy trenowali na murawie, a Zidane zaprosił na te zajęcia Álvaro Tejero z Castilli, który prawdopodobnie pojedzie z zespołem do Gijón, żeby wzmocnić blok defensywy Królewskich. Sesja rozpoczęła się od zajęć w dwóch kółkach, a następnie zawodnicy dopracowywali ostatnie szczegóły przed jutrzejszym meczem.
Zdjęcia z treningu można zobaczyć na oficjalnej stronie klubu. Jeszcze dzisiaj z dziennikarzami ma spotkać się Zidane. Wieczorem drużyna wyleci do Gijón. Mecz ze Sportingiem jutro o 16:15.
Bale nie trenował z drużyną
Walijczyka zabraknie w meczu ze Sportingiem?
REKLAMA
Komentarze (33)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się