REKLAMA
REKLAMA

Przewidywany skład

Kilka opcji dla Zidane'a w ofensywie
REKLAMA
REKLAMA

Wbrew pozorom zestawienie jedenastki na mecz z Betisem nie musi być takie proste. Poza defensywą Zinédine Zidane ma naprawdę do wyboru wiele opcji. Warto zaznaczyć, że dzisiejsze spotkanie odbędzie się 5 dni po starciu z Napoli i 6 dni przed starciem z Athletikiem, więc rotacje nie są aż tak potrzebne.

Przy analizowaniu opcji trenerów trzeba zaznaczyć, że zawieszony jest Gareth Bale, a niepowołani z różnych powodów są Rafa Varane, Pepe, Fábio Coentrão, Mariano. Do tego zagrożeni zawieszeniem na kolejne starcie są Casemiro i Cristiano, którzy jeśli obejrzą dzisiaj żółte kartoniki, nie zagrają z Athletikiem. Może to wpłynąć na decyzji dotyczące jedenastki.

AS i MARCA zgadzają się co do defensywy, w której przed Keylorem Navasem zagrać mają Dani Carvajal, Sergio Ramos, Nacho i Marcelo. Schody zaczynają się w drugiej linii, gdzie pewniakami wydają się Toni Kroos i Luka Modrić. Ich partnerem zależnie od decyzji szkoleniowców będzie Casemiro, James lub Isco. W ataku zawieszonego Garetha Bale'a ma zastąpić Lucas, a na drugim boku wystąpi Cristiano Ronaldo. Zagadką pozostaje pozycja środkowego napastnika.

Przewidywany skład:
Real Madryt: Keylor; Carvajal, Ramos, Nacho, Marcelo; Casemiro/James/Isco, Kroos, Modrić; Lucas, Cristiano i Benzema/Morata
Pozostali powołani: Casilla i Yáńez; Danilo, Kovačić oraz Asensio.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

REKLAMA