Marcelo udzielił wywiadu po meczu z Las Palmas jeszcze na murawie telewizji Movistar+. Przedstawiamy wypowiedzi gracza Królewskich.
– Mogło być gorzej, tak. Znowu było trudno. Przychodzę tu opowiadać, co było, a czego nie było, a było po prostu trudno. Nie ma jednak innej drogi. Musimy poprawić wiele rzeczy, tyle.
– Trzeba poprawić wiele rzeczy, bardzo dużo. Przed meczem mówimy sobie, co mamy robić i tego nie robimy. Potem dzieje się to, co ostatnio.
– Brak kontroli? Las Palmas ma świetnych zawodników. Świetnie grają piłką i staraliśmy się naciskać w różny sposób, ale się nie udawało. Ostatecznie wywalczyliśmy remis przy pomocy całej ekipy.
– Bale? Nie jestem tym, który powinien wytargać go za uszy. Mam do tego prawo tylko wobec swoich synów. Gareth ma wystarczająco dużo lat, żeby wiedzieć, czy popełnił błąd. Jesteśmy z nim. To jest futbol, oby więcej to się nie powtórzyło.
Marcelo: Mogło być gorzej
Brazylijczyk prosto z murawy
REKLAMA
Komentarze (15)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się